ul. 23 lutego 8,
61-741 Poznań

(+48 61) 639 40 81
biuro@erpsystem.pl

SYSTEMY ERP – PROSTE ZARZĄDZANIE

Comarch ERP XL

Comarch ERP XL to rozbudowany funkcjonalnie system klasy ERP, który charakteryzuje się elastyczną budową modułową. Funkcjonalności systemu zgrupowane są w kilkunastu współpracujących z sobą obszarach. Optymalna konfiguracja i ilość modułów dobierana jest na podstawie wnikliwej analizy potrzeb i specyfiki funkcjonowania firmy. Oprócz wersji serwerowej system dostępny jest również w modelu SaaS (Software as a Service), w którym Comarch ERP XL jest oferowany za pośrednictwem zdalnego dostępu internetowego.   System na każdym jego etapie działania umożliwia rozbudowę funkcjonalną o kolejne obszary wraz z rozwojem przedsiębiorstwa.

 

Comarch ERP OPTIMA

Comarch ERP OPTIMA to program ułatwiający zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Upraszcza oraz automatyzuje zadania związane z ogólnym ewidencjonowaniem sprzedaży, prowadzeniem księgowości oraz kadr i płac, a także analizy bieżącej i historycznej sytuacji firmy. Ergonomiczny i przyjazny interfejs programu sprawia, że praca na Comarch ERP Optima jest prosta i przyjemna. Poszczególne moduły pomożemy dobrać zgodnie z Twoimi potrzebami, wraz z rozwojem firmy możesz poszerzać funkcjonalność systemu.

 

Comarch ERP XT  „MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO = MAKROMOŻLIWOŚCI”

Comarch ERP XT  to nowoczesny program do zarządzania małą firmą.  Oszczędzaj czas i rozwijaj firmę, wykorzystaj niezawodne oprogramowanie księgowe do wystawienia faktury w 10 sekund! Skorzystaj z bazy kontrahentów, w której automatycznie zapisują się Twoi partnerzy biznesowi. 

Stwórz swoją listę produktów i zarządzaj ich stanem magazynowym. 

Faktura mailem? Żaden problem! Dzięki temu otrzymasz płatności jeszcze szybciej! 

Zarządzaj firmą gdziekolwiek jesteś i podejmuj decyzje w oparciu o szczegółowe dane – wykorzystaj w pełni możliwości zarządzania mobilnego.